Fallout 3 i dodatek Mothership Zeta

Mothership Zeta

Kolejne, piąte rozszerzenie do odsłony naszej postapokaliptycznej kultowej gry, pozwalająca przenieść się na ogromny, statek kosmitów. Nasz bohater znajduje się tam całkiem niewinnie, zostaje porwany i uwięziony. Obcy, którzy od dłuższego czasu przebywali nad Capital Wasteland uknuli spisek. Ich kosmiczny statek, z pozoru uszkodzony wysłał na ziemię tajemnicze sygnały.

Bohater, niczego nie podejrzewając, chce zbadać sytuację zostaje schwytany wiązką po zbliżeniu się do źródła sygnału. Priorytet zadania ulega zmianie, teraz musi walczyć o uwolnienie wraz z innymi jeńcami, przejmując kontrolę nad statkiem nieprzyjaciół. Sytuacja zdaje się pogarszać, ponieważ maszyna pustoszy planetę Ziemię i liczy się każda chwila.

Będziemy mieli okazję zapoznać się z mocą broni używaną przez obcych, tj:

  • Alien Atomizer, Alien Disintegrator i Drone Cannon

jak również wypróbować nieznane jeszcze dotąd pancerze;

  • Gemini-Era Spacesuit i Samurai Armor

Pomogą nam chronić się przed armią kosmitów jak i zaprojektowanych zaawansowanych robotów, mający tylko jeden cel!  Nie będziemy osamotnieni w naszych walkach o obronę planety. Przybędą nam postacie znane z przeszłości i pomogą w rozszyfrowaniu planu kosmitów, udaremniając ich niszczycielskie zamysły.