Fallout 3 i dodatek Operation Anchorage

Fallout 3 Operation Anchorage
Fallout 3: Operation Anchorage

Jest to pierwsze rozszerzenie naszej kultowej gry. Większość akcji gry rozgrywa się na Alasce i mierzymy się z chańskimi siłami wojskowymi. By skorzystać z dodatku, jest wymagana część podstawowa Fallouta 3. Krótkie wprowadzenie. Gra zaczyna się od otrzymania alertu niosącego wiadomość o potwierdzenie odbioru i dotarciu do wskazywanego celu. W trakcie docierania do bazy, pomagamy naszym w zgromieniu supermutantów. Gdy zjedziemy windą na dół, docieramy do generała który tłumaczy nam, że potrzebuje kogoś z naszymi umiejętnościami, do przejścia symulacji, która jest kluczem do dostania się do cennego skarbca.

Wkładamy na siebie „piżamkę” i wskakujemy do joja, czyli kopuły, która przeniesie nas efektownie do właściwego pędu gry. Pierwsze wrażenia graficzne naprawdę mogą zachwycić graczy. Dużo niebieskiego, co pomaga wyobrazić sobie przeszywający chłód miejsc w całym dodatku, ale o klimacie trochę później. Otrzymujemy zadanie infiltracji terenu, i zabieramy się do dzieła. Co wyróżnia dodatek? Jest parę rzeczy, które „może” są ciekawe i mogą utrudniać grę, mianowicie, ciała i wszystko co w nich jest zaraz znika po zlikwidowaniu, więc nie możemy przeszukiwać ciał, lepiej to robić na żywo. Wiecie jak. Taki efekt jest tylko w symulatorze. Nie martwmy się o to, ponieważ mnóstwo jej znajdujemy, są wyraźnie zaznaczane, podświetlają się na czerwono, oraz są też specjalne miejsca do uzupełniania amu. oraz hp.

Graficzka jest udana potrafi naprawdę zapierać dech oraz wczuć się w mroźny klimat. Akcje są szybkie, zmienia raczej grę w typowego FTP-a, przemieszczamy się tunelami, bądź skałami. Wrodzy, poziom dostosowuje się do naszej postaci automatycznie, lecz większość jest słabsza ob supermutantów, to przecież symulator. Można się poczuć jak wysłannik grupy specjalnej, tj. w „Crysis”.

Dodatek warty uwagi, dla zmienienia atmosfery i niezbędny do kontynuowania gry. Ale po za tym jest warty uwagi. Życzymy

przyjemnego grania i podzielenia się swoimi wrażeniami.