Android

Stwierdziliśmy, że do ciekawych misji można zaliczyć, tę, która ma na celu znalezienia i doprowadzenia zaawansowanego technologicznie robota skonstruowanego przez Dr Zimmer. Dr przebywa w mieście Rivet City, w laboratorium, na dolnym poziomie. Jest to wbrew pozorom dość trudna misja.

Dysponujemy tak naprawdę strzępami informacji, a na dodatek dowiadujmy się z materiału audio, że maszyna uzyskała w jakiś sposób samoświadomość, co czyni ją trudna do wytropienia. Żeby ukryć prawdziwy wygląd, poddała się specjalistycznej operacji twarzy, która zmieniła jego wygląd.

Pole poszukiwań to cały, wirtualny świat. Do wiedzy na temat miejsca jego pobytu dochodzimy pomału i mozolnie. Szczątki informacji natomiast są rozsiane po lokalizacjach, które są niebezpieczne i bardzo ciekawe pod względem niebezpieczeństw, ale też otoczenia. Można to przyrównać do poszukiwań. Od poszukiwacza wymaga nie lada umiejętności i dobrej orientacji. Uznaliśmy tę misję, jako jedną z trudnych, jak również bardzo ciekawych.

Za jej wypełnienie, otrzymujemy bardzo ciekawy bonus. Jest to dostęp do zaawansowanej technologii, gdzie Dr Zimmer wyjaśnia nam, jak możemy ją zastosować. Z czasem postaramy się opisać, jakie technologie nam zostaną udostępnione.