Trench Knife

Trench Knife to jedna z białych broni, które pojawiają się w DLC Operation: Anchorage. Możesz go używać podczas Symulacji Odzyskania Anchorage. Należy jednak wiedzieć, że jeżeli zechcesz go używać na Stołecznych Pustkowiach to nóż otrzymasz dopiero po ukończeniu symulacji w zbrojowni Outcast Outpost.

Trench Knife może być naprawiany za pomocą standardowych nożów bojowych.

Między Trench Knife a Nożem Bojowym nie ma żadnych różnic jeśli chodzi o obrażenia. Jedyna różnica polega na wyglądzie obu broni – Trench Knife jest troszkę dłuższy oraz posiada kolczaste zakończenie rękojeści.

Mimo że, w grze nie ma różnicy w obrażeniach pomiędzy Trench Knife, a Nożem Bojowym, to jedyna różnica jest w wyglądzie. Trench Knife wydaje się być troszkę dłuższy i ma kolczaste zakończenie rączki.

Istnieje kilka ciekawostek związanych z tą bronią. Pierwsza zawiązana jest stricte z grą i polega na tym, że możliwe jest posiadanie nieskończonej ilości tych noży w symulacji. Jeden nóż możesz możesz zdobyć za pomocą triku z Gary’m 23, kolejne za pomocą triku, który pozwala na zdobywanie wielu broni z symulacji od kwatermistrza.

Inna ciekawostka jest związana z historią tego noża. Warto wiedzieć, że podczas I Wojny Światowej, broń ta była używana przez obie strony konfliktu, podczas zasadzek na okopy wroga. Ostrze było zaprojektowane nawet do przebijania hełmów przeciwnika, zadając maksymalne obrażenia przy minimalnych rozmiarach.

Trench Knife (Fallout 3)

Skill: Broń biała
Obrażenia: 12
Crit % mult: 3
Crit dmg: 13
PA: 17
Item HP: 450
Waga: 1
Wartość: 50