Karabin laserowy AER9

Wrzesień 9th, 2009Posted by admin

Jednym z lepszych typów dostępnych broni w Fallout 3 są te z gatunku broni energetycznych. Wśród nich bardzo dobrą pozycję jeśli chodzi o moc zadawanych obrażeń zajmuje karabin laserowy AER9.

Blaster Obcych (Aliens’ Blaster)

Sierpień 6th, 2009Posted by admin

Tym razem prezentujemy niezwykłą broń. Blaster Obcych zaliczany jest do jednych z najskuteczniejszych broni w całej serii Fallout. Nie dziwi więc, że w każdej części bardzo rzadko na nią się natkniemy.

Trench Knife

Sierpień 5th, 2009Posted by admin

Trench Knife to jedna z białych broni, które pojawiają się w DLC Operation: Anchorage. Możesz go używać podczas Symulacji Odzyskania Anchorage. Należy jednak wiedzieć, że jeżeli zechcesz go używać na Stołecznych Pustkowiach to nóż otrzymasz dopiero po ukończeniu symulacji w zbrojowni Outcast Outpost.

Karabin półautomatyczny Colt Rangemaster

Sierpień 3rd, 2009Posted by admin

Ten karabin to bardzo popularna broń w Fallout 3 więc warto ją zaprezentować na stronach naszego serwisu. Myśliwski karabin półautomatyczny Colt Rangemaster korzysta z amunicji kaliber 5,56 mm. Broń ta dysponuje wyłącznie ogniem pojedynczym, co sprawia, że lepiej sprawdza się w starciach na odległość.

Thompson M1928

Lipiec 30th, 2009Posted by admin

Dość groźnie wyglądający pistolet maszynowy. Amunicja do niego dostarczana jest za pomocą magazynka bębnowego, który zmieści 50 nabojów. U wielu graczy wygląd tej broni przywodzi na myśl lata 30-te XX i klasyczne dla tego okresu kremowe prochowce i obowiązkowy kapelusz na głowie.

Karabin laserowy Wattz 2000

Lipiec 28th, 2009Posted by admin

Karabin laserowy Wattz 2000 to świetny model snajperki, którą znajdziemy tylko i wyłącznie w Fallout 3. W Fallout 2 gracz może korzystać z wersji 1000. Model 2000 posiada zwiększoną moc promienia oraz zasięg. Wattz 2000 jest świetną bronią, która bardzo dobrze sprawdza się jako snajpera. Jednak jego największą wadą jest to, że wiele zbroi dostępnych […]

Scoped Gauss Rifle

Lipiec 20th, 2009Posted by admin

Scoped Gauss Rifle jest jednym z najmocniejszych karabinów w DLC Fallout 3, Operation: Anchorage. Karabin używa serii elektromagnetycznych pól aby rozpędzać pociski do olbrzymich prędkości. Jego zasięg, celność są praktycznie niezrównane. Karabin ten ma efekt „obalania”, który przy krytycznym ataku obali przeciwnika na ziemię.