Moira Brown

Styczeń 8th, 2010Posted by admin

Jest to przeważnie kolejna postać, z którą najszybciej się spotykamy po wyjściu z Krypty. Tak szczegółowo, to mieszka w mieście Megatona, prowadzi Skład przy Kraterze. To miejsce na poziomie pierwszym. Kedy pójdziemy prosto po wejściu do miasta, to na końcu znajdziemy drogę w prawo, prowadzącą do niej. Jest uroczą kobietą, przeprowadzającą różnorodne eksperymenty służące na […]

Android

Grudzień 18th, 2009Posted by admin

Stwierdziliśmy, że do ciekawych misji można zaliczyć, tę, która ma na celu znalezienia i doprowadzenia zaawansowanego technologicznie robota skonstruowanego przez Dr Zimmer. Dr przebywa w mieście Rivet City, w laboratorium, na dolnym poziomie. Jest to wbrew pozorom dość trudna misja.

Krypta 112

Sierpień 27th, 2009Posted by admin

Kolejną kryptą, którą przyjdzie nam odwiedzić w czasie przemierzania świata Fallout 3 jest Krypta 112.

Krypta 106

Sierpień 24th, 2009Posted by admin

Krypta 106 jest kolejną eksperymentalną kryptą firmy Vault-Tec, które położone są w okolicach Waszyngtonu. Eksperymentalna ponieważ w ramach tajnego projektu rządu, już po dziesięciu dniach od zamknięcia włazu Krypty wpuszczono do jej klimatyzacji bardzo duże ilości silnych środków psychoaktywnych.

Krypta 92

Sierpień 20th, 2009Posted by admin

Krypta 92 należy do jednej z tych mniej przyjemnych lokalizacji w grze Fallout 3. To właśnie w tej krypcie przeprowadzano eksperymenty na ludziach z użyciem fal SBS.