Karabin półautomatyczny Colt Rangemaster

Sierpień 3rd, 2009Posted by admin

Ten karabin to bardzo popularna broń w Fallout 3 więc warto ją zaprezentować na stronach naszego serwisu. Myśliwski karabin półautomatyczny Colt Rangemaster korzysta z amunicji kaliber 5,56 mm. Broń ta dysponuje wyłącznie ogniem pojedynczym, co sprawia, że lepiej sprawdza się w starciach na odległość.

Thompson M1928

Lipiec 30th, 2009Posted by admin

Dość groźnie wyglądający pistolet maszynowy. Amunicja do niego dostarczana jest za pomocą magazynka bębnowego, który zmieści 50 nabojów. U wielu graczy wygląd tej broni przywodzi na myśl lata 30-te XX i klasyczne dla tego okresu kremowe prochowce i obowiązkowy kapelusz na głowie.

Karabin laserowy Wattz 2000

Lipiec 28th, 2009Posted by admin

Karabin laserowy Wattz 2000 to świetny model snajperki, którą znajdziemy tylko i wyłącznie w Fallout 3. W Fallout 2 gracz może korzystać z wersji 1000. Model 2000 posiada zwiększoną moc promienia oraz zasięg. Wattz 2000 jest świetną bronią, która bardzo dobrze sprawdza się jako snajpera. Jednak jego największą wadą jest to, że wiele zbroi dostępnych […]

Scoped Gauss Rifle

Lipiec 20th, 2009Posted by admin

Scoped Gauss Rifle jest jednym z najmocniejszych karabinów w DLC Fallout 3, Operation: Anchorage. Karabin używa serii elektromagnetycznych pól aby rozpędzać pociski do olbrzymich prędkości. Jego zasięg, celność są praktycznie niezrównane. Karabin ten ma efekt „obalania”, który przy krytycznym ataku obali przeciwnika na ziemię.